Partnerzy

Wienerberger- największy producent cegieł na świecie działający od 1995 r. Czołowy producent materiałów ceramicznych produkujący materiały najwyżej klasy co umożliwia prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi standardami światowymi. Grupa Wieneberger wyróżnia się posiadaniem trzech rożnych grup materiałów – cegły ceramiczne konstrukcyjne i stropy , dachówki – Koramic i cegły klinkierowe – Terca

 

Monier- lider w produkcji kompletnych systemów dachowych. Jest to konsorcjum zrzeszające wiele marek m in. BRAAS i RuppCeramika. Pod nazwą starej odrębnej firmy BRAAS zachowana jest linia produkcji dachówek betonowych natomiast pod szyldem RuppCeramika kryją się dachówki ceramiczne występujące w imponującej palecie kształtów i kolorów.
Ponadto oferta kierowana przez grupę Monier pozwala na wykonanie dachu wedle zintegrowanego systemu gwarantującego jakość i poprawność technologiczną.

 

Firma FAKRO- spółka prywatna, oparta tylko i wyłącznie na polskim kapitale. W ciągu 20 lat rozwinęła się od rodzinnego zakładu do międzynarodowej korporacji co plasuje ją na dzień dzisiejszy na pozycji wicelidera na światowym rynku okien dachowych. W ofercie posiadają m in. okna dachowe drewniane i aluminiowo tworzywowe, okna do dachów płaskich, świetliki, wyłazy, akcesoria dachowe i schody strychowe.

 

ROCKWOOL światowy lider w produkcji skalnej wełny mineralnej – dostawca produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym, obiektach przemysłowych i handlowych oraz instalacjach technicznych. Jednocześnie każdy wyrób służy środowisku, ograniczając straty ciepła, a w konsekwencji zmniejszając zapotrzebowanie na energie i emisję CO2. ROCKWOOL był pierwszym zachodnim inwestorem, który uruchomił w Polsce produkcję i sprzedaż materiałów izolacyjnych ze skalnej wełny mineralnej.
Caparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Firma jako pierwsza na świecie opracowała recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwsza, rozpoczęła produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych. Oferujemy farby elewacyjne, do wnętrz, do ochrony konstrukcji betonowych, tynki mineralne, silikatowe i silikonowe, systemy ociepleń ścian zewnętrznych na styropianie i wełnie mineralnej, żywice posadzkowe.
Dziś marka Caparol jest ceniona przez wykonawców nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Caparol stawia na intensywne prace badawcze oraz innowacyjność. Siłą marki jest umiejętne połączenie zaawansowanych technologii z bogatą ofertą kolorystyczną.
Dzięki możliwości komputerowego barwienia, jesteśmy w stanie uzyskać dowolny kolor czy odcień farby.